Alma Abdiu Me fal feat Baba Li mp3 indir

canlı radyo dinle playlist dinle

Sanatçı
Albüm
Şarkı
: Me fal feat Baba Li
Hit
: 232 indirme.
Boyut
: 3.90 MB
Tarih
: 16 Ağustos 2018 Perşembe günü eklendi.
Puan

10 üzerinden 8 puan. 10 kişi puan verdi.

Rating: 8 out of 10
mp3 indir
Alma Abdiu - Me fal feat Baba Li Şarkı Sözü
Bulgaristan'ın en büyük sanatçılarından Alma Abdiu ve Baba Li featuring yaparsa ortaya Me Fal çıkar değişik bir versiyon olmuş.

Şarkı sözleri,
Lyrics;
Kurrë në jetë unë nuk kam qarë
Por tani unë qaj për ty
Jam i vetëm si në varr
Nuk kam dritë por errësirë
Kur e menoj, hej, dukeshe nice
Oh baby baby I love weed
Morëm shtrut tanë natën shtrut
Kokshe kokshe weed
I'm alive, baby
S'mun me t'harru, baby
I'm so sorry, not tonight, wow!
Çfarë do prisje nga mua
Me gjërat që ti më dhe
Veç një natë e harruar
Në rrugën time ti je
Zemrën ma ke lënduar
Me fjalët që ti s'mi the
Dhe nëse unë kam gabuar
Të lutem mos më urre
Më fal
Edhe pse s'më ndjeve ti, më fal
Dhe nëse t'kam lënduar ty, o djalë
Sikur një fjalë të ngrohtë t'ma kishe thënë
S'do isha larguar
Kurrë në jetë unë nuk kam qarë
Por tani unë qaj për ty
Jam i vetëm si në varr
Nuk kam dritë por errësirë
Çfarë do prisje nga mua
Me gjërat që ti më dhe
Veç një natë e harruar
Në rrugën time ti je
Zemrën ma ke lënduar
Me fjalët që ti s'mi the
Dhe nëse unë kam gabuar
Të lutem mos më urre
Më fal
Edhe pse s'më ndjeve ti, më fal
Dhe nëse t'kam lënduar ty, o djalë
Sikur një fjalë të ngrohtë t'ma kishe thënë
S'do isha larguar
Kurrë në jetë unë nuk kam qarë
Por tani unë qaj për ty
Jam i vetëm si në varr
Nuk kam dritë por errësirë.
Alma Abdiu (YENİ 10)
263 indirme
232 indirme
Alma Abdiu (TOP 10 Bu Hafta)
Paylaş
Pinterest'de PaylaşPinterestWhatsApp'da PaylaşWhatsApp
PinterestWhatsApp